Bänkskiva Svedbergs KeonB: 1600 mm, Höger
11 690 kr
9 352 krSpara 20 %Kampanj

Keon
B: 1600 mm, Höger
9 352 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bänkskiva Svedbergs Keon är en dektonskiva med grå industrilook. För ovanpåliggande tvättställ. Bänkskivorna levereras med överhäng.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Bänkskiva Svedbergs Keon är en dektonskiva med grå industrilook. För ovanpåliggande tvättställ. Bänkskivorna levereras med överhäng.
OBS! Detta är bara en bänkskiva. Tvättställsskåp, blandare och tvättställ köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 130137 |
| Färg | Keon |
| Bredd | 1610 mm |
| Utförande | Höger |
| Höjd | 12 mm |
| Djup | 460 mm |
| Typ | Bänkskiva |
| Material | Dekton |
| RSK-nr | 8933863 |
| EAN-nr | 7323100359797 |



