Bänkskiva Svedbergs Skiffer Dubbel
fr.3 590 kr
fr.2 872 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Skiffer Dubbel
2 872 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bänkskiva Svedbergs Skiffer är en bänkskiva i slitstarkt laminat för ovanpåliggande tvättställ, skiffer kommer i en mörk och intensiv färg. Bänkskivorna levereras med överhäng.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Bänkskiva Svedbergs Skiffer är en bänkskiva i slitstarkt laminat för ovanpåliggande tvättställ, skiffer kommer i en mörk och intensiv färg. Bänkskivorna levereras med överhäng.
Rekommenderas att bäst kombinera med matta finishar och trämönster för exklusivt intryck.
OBS! Detta är bara en bänkskiva. Tvättställsskåp, blandare och tvättställ köps separat.
OBS! Detta är bara en bänkskiva. Tvättställsskåp, blandare och tvättställ köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 21201-DS |
| Serie | Skiffer |
| Bredd | 1210, 1600 mm |
| Utförande | Dubbel |
| Höjd | 20 mm |
| Djup | 460 mm |
| Typ | Bänkskiva |
| Material | Laminat |





