Benställning Swebad Vemdalen Par
Rek. pris 1 195 kr/par
fr.956 kr/par
Se priset!
Välj variant

Vemdalen Par
956 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SwebadBeskrivning
Benställning Swebad Vemdalen passar till Vemdalens möbel. Levereras i ett par.
Egenskaper
| Varumärke | Swebad |
| Serie | Vemdalen |
| Färg | Stål, Svart |
| Bredd | 15 mm |
| Höjd | 205 mm |
| Djup | 22 mm |
| Produkttyp | Benställning |
| Montering | Skruvas |
| Material | Stål |


