Elbox Hafa För Spegelskåp
840 kr
629 krSpara 25 %Kampanj21 tim kvar!

För Spegelskåp
629 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elbox med eluttag för spegelskåp. I elboxen kan el från vägg samt belysning enkelt kopplas in medan skåpet sitter uppe på väggen. Vid behov ryms transformator i boxen.
Varumärke
HafaBeskrivning
Elbox med eluttag för spegelskåp. I elboxen kan el från vägg samt belysning enkelt kopplas in medan skåpet sitter uppe på väggen. Vid behov ryms transformator i boxen.
Passar bra till spegelskåp Hafa Go Basic som är förberett för montering av denna elbox.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1580261 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 23 mm |
| Höjd | 6 mm |
| Djup | 8 mm |
| Vikt | 0,2 kg |
| Produkttyp | Elbox |
| Certifiering | EC001325 |
| EAN-nr | 7330027173498 |

