Eluttag Macro Design Låda Kitt
Rek. pris 445 kr
fr.315 kr
fr.310 krSänkt pris!
Välj variant

Låda Kitt
310 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Eluttag Macro Design Låda Kitt som passar till Macro Design kommoder Aura och Heart.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | 316486M |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 60 mm |
| Utförande | 1-Vägs |
| Höjd | 60 mm |
| Djup | 70 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Eluttag |
| Montering | Utanpåliggande |
| Passar till | Aura/Heart |
| Material | PC (polykarbonat) |


