Eluttag Vedum för Låda
625 kr

för Låda
625 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Eluttag Vedum för Låda är ett enkelt 230V eluttag som kan monteras till höger eller vänster i lådan under tvättställ.
Varumärke
VedumBeskrivning
Eluttag Vedum för Låda är ett enkelt 230V eluttag som kan monteras till höger eller vänster i lådan under tvättställ.
Kombineras med Anno, Flow och Mezzo kommoder.
Ingår i kommoder med U efter art.nr. och är då monterat till höger i lådan.
Ingår i kommoder med U efter art.nr. och är då monterat till höger i lådan.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 599146 |
| Färg | Antracitgrå |
| Höjd | 60 mm |
| Djup | 17 mm |
| IP-Klassning | IP40 |
| Spänning | 230 V |
| EAN-nr | 7332936078246 |
