Förvaringslåda Macro Design till Crown Djup 450 mm
985 kr
690 krSpara 30 %Kampanj

till Crown Djup 450 mm
690 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Förvaringslåda Macro Design till Crown tvättställsskåp med djup 450 mm. Köp till en extra förvaringslåda till din Crown kommod. Lådan är av svartlackerad valkromat.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Förvaringslåda Macro Design till Crown tvättställsskåp med djup 450 mm. Köp till en extra förvaringslåda till din Crown kommod. Lådan är av svartlackerad valkromat.
Lådan går att lyfta upp för lättare rengöring.
OBS! Förvaringslådan passar endast till tvättställsskåp med djup 450 mm, passar inte till övriga kommoder.
OBS! Förvaringslådan passar endast till tvättställsskåp med djup 450 mm, passar inte till övriga kommoder.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | FCTK45S |
| Serie | Crown |
| Färg | Svart |
| Bredd | 175 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Djup | 342 mm |
| Typ | Förvaringslåda |

