Handtag Bathlife Nöje
Rek. pris 429 kr
fr.399 kr
fr.199 krSpara 50 %Kampanj
Välj variant

Nöje
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handtag Bathlife Nöje är ett stilrent handtag som passar till tvättställskåpen i Nöje-serien. CC-mått 340 mm.
Välj mellan olika utföranden. Matcha med benstativ Bära från Bathlife för en modern och personlig look till din badrumsmöbel
Välj mellan olika utföranden. Matcha med benstativ Bära från Bathlife för en modern och personlig look till din badrumsmöbel
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Handtag Bathlife Nöje är ett stilrent handtag som passar till tvättställskåpen i Nöje-serien. CC-mått 340 mm.
Välj mellan olika utföranden. Matcha med benstativ Bära från Bathlife för en modern och personlig look till din badrumsmöbel
Välj mellan olika utföranden. Matcha med benstativ Bära från Bathlife för en modern och personlig look till din badrumsmöbel
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | NJE 350 RAV PWPW ALB |
| Serie | Nöje |
| Färg | Krom, Vit |
| Bredd | 350 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Djup | 15 mm |
| Typ | Handtag |
| Material | Aluminium |
