Handtag DuoBad Sekel Bygel
330 kr
274 krSpara 17 %Kampanj

Sekel Bygel
274 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handtag i serien Sekel från Duobad. Passar till tvättställskåp/kommod, sidoskåp/högskåp och spegelskåp. Sekel kännetecknas av mycket hög kvalitet och känslan av beständig lyx. Tidlöst material och tidlös design. För många ger serien en romantisk inspiration medan andra får en lyxig känsla.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Handtag i serien Sekel från Duobad. Passar till tvättställskåp/kommod, sidoskåp/högskåp och spegelskåp. Sekel kännetecknas av mycket hög kvalitet och känslan av beständig lyx. Tidlöst material och tidlös design. För många ger serien en romantisk inspiration medan andra får en lyxig känsla.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Art.Nr. | 24034 |
| Serie | Sekel |
| Färg | Krom/Svart |
| CC-mått | 96 mm |
| Bredd | 108 mm |
| Höjd | 13 mm |
| Djup | 29 mm |
| Typ | Handtag |
| Material | Metall |
