Handtag DuoBad Vilan Furni
fr.360 kr
fr.299 krSpara 17 %Kampanj
Välj variant

Vilan Furni
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Handtag Furni passar till Vilan tvättställskåp och sido/högskåp.
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Art.Nr. | 24505D |
| Serie | Vilan |
| Färg | Krom, Satin |
| Bredd | 198, 488 mm |
| Höjd | 8 mm |
| Djup | 30 mm |
| Typ | Handtag |
| Material | Metall |

