Handtag Gustavsberg H5
fr.83 kr
Se priset!
Välj variant

H5
83 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag H5 i minimalistisk stil som framhäver linjerna på badrumsmöbeln. Handtaget ligger över luckans kant och monteras från insidan. Handtaget H5 finns att köpa i två storlekar samt i två färger.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Handtag H5 i minimalistisk stil som framhäver linjerna på badrumsmöbeln. Handtaget ligger över luckans kant och monteras från insidan. Handtaget H5 finns att köpa i två storlekar samt i två färger.
Recensioner
Daniel M P SVerifierad köpare
för 7 år sedanDiskreta och enkla att montera. Bra grepp och lätta att använda.
+ Tar lite plats.
- Inget.
M BVerifierad köpare
för 7 år sedanHandtagen var bra, precis så som jag ville ha dem. Jag beställde 45 st och det konstiga var att de kom i massa blandade förpackningar där inte alla hade samma skruvar. Kändes lite oproffsigt. Oväntat från ett sånt "bra" varumärke som Gustavsberg. Till och med var det inte alltid två likadana skruvar till ett och samma handtag. Blev lite störigt att behöva byta bits hela tiden pga att skruvarna var olika.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Serie | H5 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 46, 200 mm |
| Höjd | 6 mm |
| Djup | 36 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Garanti | 2 år |
