Handtag Vedum Akleja 128 cc
fr.93 kr
Välj variant

Akleja 128 cc
93 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Vedum Akleja har en modern design med ett cc-mått på 128 mm och finns i RAL- kulör som passar till Vedums egna kulörer.
Varumärke
VedumBeskrivning
Handtag Vedum Akleja har en modern design med ett cc-mått på 128 mm och finns i RAL- kulör som passar till Vedums egna kulörer.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 31301V |
| Färg | Brun/Krom, Greige, Krom, Mörkgrå, Obehandlad Mässing, Rödbrun, Svart/Krom |
| CC-mått | 128 mm |
| Bredd | 142 mm |
| Höjd | 36 mm |
| Djup | 7 mm |
| Typ | Handtag |
