Handtag Vedum Anemon 128 cc
fr.68 kr
fr.54 krFrån 20 %Kampanj
Välj variant

Anemon 128 cc
54 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VedumBeskrivning
Handtag Vedum Anemon har en stilren design och ett cc-mått på 128 mm.
Recensioner
Lena LVerifierad köpare
för 1 år sedanSnyggt. Bra grepp.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 31014V |
| Färg | Krom, Rostfri, Svart |
| CC-mått | 128 mm |
| Bredd | 136 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Djup | 9 mm |
| Typ | Handtag |

