Handtag Vedum Aster 128 cc
fr.147 kr
fr.118 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Aster 128 cc
118 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VedumBeskrivning
Handtag Vedum Aster har en klassisk design och ett cc-mått på 128 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 31013V |
| Färg | Svart, Svart/Krom |
| CC-mått | 128 mm |
| Bredd | 141 mm |
| Höjd | 33 mm |
| Djup | 12 mm |
| Typ | Handtag |

