Insats Alterna till Tvättställsskåp
fr.539 kr
Välj variant

till Tvättställsskåp
539 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Förvaringslådor till Luxor, Gabriella och Isella underskåp. Finns i tre modeller: Bas, Medium och Plus.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Förvaringslådor till Luxor, Gabriella och Isella underskåp. Finns i tre modeller: Bas, Medium och Plus.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8663830A |
| Färg | Grå |
| Bredd | 146, 241, 308 mm |
| Höjd | 69, 85, 90 mm |
| Djup | 322 mm |
| Typ | Insats till underskåp |
| Material | Plast |
| Längd | 322 mm |


