Knopp Gustavsberg Ducentic K12
fr.153 kr
fr.125 krSpara 18 %Kampanj
Välj variant

Ducentic K12
125 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Knopp Gustavsberg Ducentic K12 är är en stilren och praktisk detalj som kompletterar badrumsskåp i Ducentic-serien. Med sin enkla och tidlösa design ger den en snygg och diskret touch till ditt skåp, samtidigt som den är lätt att greppa och använda.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Knopp Gustavsberg Ducentic K12 är är en stilren och praktisk detalj som kompletterar badrumsskåp i Ducentic-serien. Med sin enkla och tidlösa design ger den en snygg och diskret touch till ditt skåp, samtidigt som den är lätt att greppa och använda.
Knoppen finns i flera färger och ytbehandlingar, vilket gör det enkelt att anpassa badrummet efter din personliga stil – från klassiskt krom till varm mässing eller modern matt svart.
Egenskaper:
- Designad för badrumsskåp i Ducentic-serien
- Modell: K12
- Tidlös och greppvänlig design
- Finns i flera färger och ytbehandlingar
- Enkel montering
- Tillverkad i hållbart Material anpassat för badrumsmiljö
Egenskaper:
- Designad för badrumsskåp i Ducentic-serien
- Modell: K12
- Tidlös och greppvänlig design
- Finns i flera färger och ytbehandlingar
- Enkel montering
- Tillverkad i hållbart Material anpassat för badrumsmiljö
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | 8917178G |
| Serie | Ducentic |
| Färg | Krom, Matt Svart, Polerad Mässing |
| Bredd | 50 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Djup | 16 mm |
| Typ | Knopp |
| Material | Mässing |
| Tillverkarens Art.Nr. | GB7199K12BL00, GB7199K12BR00, GB7199K12CR00 |
