Knopp Gustavsberg K10
Rek. pris 158 kr
fr.123 kr
Se priset!
Välj variant

K10
123 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Knopp Gustavsberg K10 är en modern knopp med lättrad yta som gör det extra smidigt att greppa. Knoppen finns i olika färger.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Knopp Gustavsberg K10 är en modern knopp med lättrad yta som gör det extra smidigt att greppa. Knoppen finns i olika färger.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB7199K10BL00G |
| Serie | K10 |
| Färg | Mässing, Svart |
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Djup | 33 mm |
| Typ | Knopp |
| Garanti | 2 år |
