Lådbelysning Hafa 1000
1 730 kr
1 360 krSpara 21 %Kampanj20 tim kvar!

1000
1 360 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LED-belysning som monteras i tvättställsskåpet. Belysningen tänds när lådan öppnas och lyser ut i lådan. Edge tvättställsskåp och sidomodul har förberedda hål för montering av lådbelysning för enkel installation.
Varumärke
HAFABeskrivning
LED-belysning som monteras i tvättställsskåpet. Belysningen tänds när lådan öppnas och lyser ut i lådan. Edge tvättställsskåp och sidomodul har förberedda hål för montering av lådbelysning för enkel installation.
Transformator ingår och monteras baktill i skåpet och kopplas in på 230 V. Önskas belysning i båda lådorna behövs två uppsättningar lådbelysning. Varmvitt ljus.
5 års garanti
Hafa erbjuder 5 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer här https://www.bygghemma.se/medias/hafa/garanti_hafa_5ar_low.pdf
5 års garanti
Hafa erbjuder 5 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer här https://www.bygghemma.se/medias/hafa/garanti_hafa_5ar_low.pdf
Egenskaper
| Varumärke | HAFA |
| Art.Nr. | 1267282 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Djup | 50 mm |
| Belysning | LED |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Lådbelysning |
| Garanti | 5 år |
| Spänning | 230 V |
| RSK-nr | 8934474 |
| EAN-nr | 7330027103297 |
