Lådmatta Alterna till Tvättställsskåp
fr.214 kr
Välj variant

till Tvättställsskåp
214 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Antiglidmatta till Luxor, Gabriella och Isella underskåp. Mattan är skräddarsydd för respektive storlek.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Antiglidmatta till Luxor, Gabriella och Isella underskåp. Mattan är skräddarsydd för respektive storlek.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Färg | Svart |
| Bredd | 518, 818, 1118 mm |
| Höjd | 1,2 mm |
| Djup | 324 mm |
| Produkttyp | Lådmatta till underskåp |
| Längd | 324 mm |
| Material | Gummi |
