Lampa Noro Flex LED Svart
fr.595 kr
fr.445 krFrån 14 %Kampanj
Välj variant

Flex LED Svart
445 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lampa Noro Flex LED Svart är en smart LED-lampa anpassad för badrum. Passar bra till Noro Flex spegel och spegelskåp. Lampan ger ett behagligt varmvitt ljus, 3000K.
Varumärke
NoroBeskrivning
Lampa Noro Flex LED Svart är en smart LED-lampa anpassad för badrum. Passar bra till Noro Flex spegel och spegelskåp. Lampan ger ett behagligt varmvitt ljus, 3000K.
Dokument
Recensioner
PetriVerifierad köpare
för 1 år sedanRiktigt bra belysning, smidigt att installera.
Cecilia EVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg fyller sin funktion
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Färg | Svart |
| Bredd | 300, 500 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Djup | 120 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Badrumslampa |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 5, 7 W |

