NH-Ventil Nordhem Rak Manuell
fr.1 798 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Rak Manuell
1 798 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

NH-Ventil Nordhem Rak Manuell är en NH-Ventil som är rak och anpassad för anslutning nerifrån. Nordhems handdukstorkar kan anslutas till husets centrala värmesystem med en designad NH-ventil. Ventilen är förinställd för 2-rörssystem men kan enkelt ändras till 1.
Varumärke
NordhemBeskrivning
NH-Ventil Nordhem Rak Manuell är en NH-Ventil som är rak och anpassad för anslutning nerifrån. Nordhems handdukstorkar kan anslutas till husets centrala värmesystem med en designad NH-ventil. Ventilen är förinställd för 2-rörssystem men kan enkelt ändras till 1.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Nordhem |
| Art.Nr. | NM1BN |
| Serie | Manuell |
| Färg | Koppar, Krom, Mässing, Stål, Svart, Vit |
| CC-mått | 40, 60 mm |
| Bredd | 141 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Yta | Blank, Matt |
| Typ | Ventil |
| Längd | 430 mm |
| Stickpropp | Nej |
