Passbit Svedbergs till Väggskåp Tvätt & Tork
fr.616 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

till Väggskåp Tvätt & Tork
616 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Passbit är ett tillbehör som passar till Svedbergs väggskåp Tvätt & Tork som alltid kommer med vita stommar. Som tillbehör finns passbit om man önskar en annan färg på skåpet.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Passbit är ett tillbehör som passar till Svedbergs väggskåp Tvätt & Tork som alltid kommer med vita stommar. Som tillbehör finns passbit om man önskar en annan färg på skåpet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 712911S |
| Serie | Tvätt & Tork |
| Färg | Brun Ask, Pur Ek, Sand, Svart Ask, Vit |
| Bredd | 200 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 16 mm |
| Typ | Passbit |
| Material | Spånskiva |



