Plåtlåda Svedbergs Epos
fr.2 490 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Plåtlåda Svedbergs Epos är en stilren plåtlåda. När du väljer en Eposmöbel med öppen förvaring nedtill kan du köpa till Epos plåtlåda för att på ett snyggt sätt visa upp dina produkter. Finns med olika val på fronten.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Plåtlåda Svedbergs Epos är en stilren plåtlåda. När du väljer en Eposmöbel med öppen förvaring nedtill kan du köpa till Epos plåtlåda för att på ett snyggt sätt visa upp dina produkter. Finns med olika val på fronten.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Serie | Epos |
| Färg | Brun Ask/Svart, Svart Ask, Vit, Vit Ask/Vit |
| Bredd | 570, 770 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Djup | 275 mm |
| Modell | Plan, Rand |
| Produkttyp | Plåtlåda |
| Material | Plåt |
| Antal lådor | 1 |



