Spegel Vedum Glan Förstoringsspegel med Sugpropp
145 kr
116 krSpara 20 %Kampanj

Glan Förstoringsspegel med Sugpropp
116 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Denna förstoringsspegel fästes med tre sugproppar som är placerade på baksidan av spegeln. Ingår till Vedum Plus, Flow samt Art spegelskåp. Spegeln förstorar x5. Rengör ytan från fett och damm innan förstoringsspegeln sätts på plats. Notera att den inte går att placera på spegeln så att den går emot glashyllan i spegelskåpet, utan att den istället hamnar mellan hyllorna.
Varumärke
VedumBeskrivning
Denna förstoringsspegel fästes med tre sugproppar som är placerade på baksidan av spegeln. Ingår till Vedum Plus, Flow samt Art spegelskåp. Spegeln förstorar x5. Rengör ytan från fett och damm innan förstoringsspegeln sätts på plats. Notera att den inte går att placera på spegeln så att den går emot glashyllan i spegelskåpet, utan att den istället hamnar mellan hyllorna.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 509183 |
| Serie | Flow |
| Bredd | 170 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Djup | 19 mm |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Diameter | 170 mm |
| Produkttyp | Spegel |
| Material | Glas |
| Form | Rund |
| Hål för Blandare | Nej |
| EAN-nr | 7332936008168 |
