Spegelhållare Alterna Knox Limbar
fr.999 kr
Välj variant

Knox Limbar
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dessa snygga spegelhållare adderar en elegant touch till ditt badrum. Säljs i 4-pack. För limmontage.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Dessa snygga spegelhållare adderar en elegant touch till ditt badrum. Säljs i 4-pack. För limmontage.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Serie | Knox |
| Färg | Blankpolerat Rostfritt Stål, Matt Rostfri, Matt Svart |
| Bredd | 24 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Djup | 15 mm |
| Produkttyp | Spegelhållare |
| Material | Zink |
| Montering | Limmas |
