Stödben Vedum
fr.165 kr
fr.132 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Stödben Vedum
132 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stödben Vedum är ett stilrent stödben i minimalistisk design. Stödbenet levereras med en fästplatta och har en justerbar höjd.
Varumärke
VedumBeskrivning
Stödben Vedum är ett stilrent stödben i minimalistisk design. Stödbenet levereras med en fästplatta och har en justerbar höjd.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Dokument
Recensioner
Bo IVerifierad köpare
för 2 år sedanLätta att montera och snabb leverans
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 5950411V |
| Serie | Free |
| Färg | Betonggrå, Krom, Vit |
| Bredd | 25 mm |
| Höjd | 170, 264 mm |
| Djup | 25 mm |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Stödben |

