Trälåda Svedbergs 35 Svart Ek
1 150 kr
920 krSpara 20 %Kampanj

35 Svart Ek
920 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Trälåda för Svedbergs undre låda i svart ek. Passar till Forma och Stil-serierna med djup 35 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 47895 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 250 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Djup | 250 mm |
| Material | Ek |
| RSK-nr | 8865633 |
| EAN-nr | 7323100184580 |




