Add-On Temal, 3 x Hylla35x33 cm
730 kr
Vald variant
Bredd:
350 mm
Vikt:
3,2 kg
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.

, 3 x Hylla
35x33 cm
730 kr
Beställningsvara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TemalBeskrivning
Tillval för högskåp. Add-On, 3 x hylla, 30x20
Egenskaper
| Varumärke | Temal |
| Art.Nr. | AO3003535 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 350 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Djup | 330 mm |
| Vikt | 3,2 kg |
| Typ | Förvaring till Högskåp |
| Storlek | 35x33 cm |
| Material | Melaminbelagd spånskiva, Stål |
| EAN-nr | 6438268788189 |

