Lådinsats DuoBad Gripen/Vilan
Rek. pris 1 060 kr
1 059 kr
880 krSpara 17 %Kampanj
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lådinsats DuoBad Gripen/Vilan är en praktisk lådinsats som du kan komplettera dina Gripen eller Vilan tvättställsskåp med. Lådinsatsen består av tre stycken större fack 56x187mm samt tre stycken mindre fack 56x94mm för praktisk förvaring.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Lådinsats DuoBad Gripen/Vilan är en praktisk lådinsats som du kan komplettera dina Gripen eller Vilan tvättställsskåp med. Lådinsatsen består av tre stycken större fack 56x187mm samt tre stycken mindre fack 56x94mm för praktisk förvaring.
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Art.Nr. | 33028 |
| Serie | Gripen |
| Färg | Trä |
| Bredd | 207 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Djup | 331 mm |
| Vikt | 0,96 kg |
| Typ | Lådinsats |
| Material | Trä |
