Bottenventil Hafa LockUtan Bräddavlopp
650 kr
448 krSpara 31 %Kampanj25 tim kvar!

Lock
Utan Bräddavlopp
448 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bottenventil Hafa pop-up av rostfritt stål med stort fjädrande lock med borstad yta. För tvättställ med bräddavlopp. Matchar Hafa tvättställsblandare. Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Varumärke
HafaBeskrivning
Bottenventil Hafa pop-up av rostfritt stål med stort fjädrande lock med borstad yta. För tvättställ med bräddavlopp. Matchar Hafa tvättställsblandare. Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Recensioner
Veronica EVerifierad köpare
för 1 år sedanBra och billig
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1389970 |
| Serie | Övr tbh Blandare |
| Färg | Borstat Rostfritt |
| Bredd | 66 mm |
| Utförande | Utan Bräddavlopp |
| Höjd | 100,5 mm |
| Vikt | 0,35 kg |
| Typ | Bottenventil |
| Material | Rostfritt stål |
| EAN-nr | 7330027167671 |



