Sidomodul Hafa Shape 300
fr.3 000 kr
fr.2 400 krFrån 20 %Kampanj22 tim kvar!
Välj variant

Shape 300
2 400 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sidomodul Hafa Shape 300 är en tilläggskomponent för ditt tvättställsskåp för att ge ytterligare bredd eller för en skräddarsydd lösning. Inuti skåpet finns en flyttbar hylla och skåpet levereras utan topplatta. Skåpet är tillverkat av fukttrög spånskiva med en front i fukttrög MDF. Du hänger enkelt upp ditt skåp med justerbara upphängningsbeslag med väggskena.
Varumärke
HafaBeskrivning
Sidomodul Hafa Shape 300 är en tilläggskomponent för ditt tvättställsskåp för att ge ytterligare bredd eller för en skräddarsydd lösning. Inuti skåpet finns en flyttbar hylla och skåpet levereras utan topplatta. Skåpet är tillverkat av fukttrög spånskiva med en front i fukttrög MDF. Du hänger enkelt upp ditt skåp med justerbara upphängningsbeslag med väggskena.
Välj mellan mjukstängande lucka som kompletteras med handtag eller en lucka som öppnas med push-open.
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1390300H |
| Serie | Shape |
| Färg | Antracit, Askmönster, Grå, Vit Blank, Vit Matt |
| Bredd | 300 mm |
| Utförande | Mjukstängande, Push-Open |
| Höjd | 535 mm |
| Djup | 453 mm |
| Yta | Blank, Matt, Struktur |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Sidoskåp | Ja |
| Stil | Modern |
| Garanti | 25 år |
| Material | MDF |
| Låda | Nej |
| Mjukstängande | Nej, Ja |
