Tvättställsskåp Alterna Isella Kompakt med Ariella Porslin TvättställBredd: 913 mm, Högblank Vit, Utan Kompakt
11 449 kr
Vald variant
Färg:
Högblank Vit
Bredd:
913 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Isella Kompakt med Ariella Porslin Tvättställ
Bredd: 913 mm, Högblank Vit, Utan Kompakt
11 449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsskåp Alterna Isella är ett komplett tvättställsskåp som har en stilren och modern design och passar in i de flesta badrum. Det levereras med ett tunt och snygg tvättställ i porslin och underdelen har en lackerad ytbehandling. Underskåpet har två mjukstängande lådor samt inbyggda lådinsatser i översta lådan, vilket är perfekt för förvaring av småsaker och sådant som används ofta. Skåpet levereras färdigmonterat och utan handtag.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Tvättställsskåp Alterna Isella är ett komplett tvättställsskåp som har en stilren och modern design och passar in i de flesta badrum. Det levereras med ett tunt och snygg tvättställ i porslin och underdelen har en lackerad ytbehandling. Underskåpet har två mjukstängande lådor samt inbyggda lådinsatser i översta lådan, vilket är perfekt för förvaring av småsaker och sådant som används ofta. Skåpet levereras färdigmonterat och utan handtag.
Komplettera med tvättställsblandare, spegelskåp, handtag, bottenventil och vattenlås.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8915599 |
| Serie | Isella |
| Färg | Högblank Vit |
| Bredd | 913 mm |
| Höjd | 610 mm |
| Djup | 465 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Yta | Högblank |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Antal lådor | 2 |
| Vattenlås | Nej |
| Material | Fukttrög spånskiva/porslin |
| RSK-nr | 8915599 |
| EAN-nr | 7332508052667 |


