Tvättställsskåp Alterna Isella med Ariella Mineralkomposit Tvättställ
fr.8 899 kr
Välj variant

Isella med Ariella Mineralkomposit Tvättställ
8 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsskåp Isella bjuder på en enkel men snygg design som präglas av de tunna och raka linjerna.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Tvättställsskåp Isella bjuder på en enkel men snygg design som präglas av de tunna och raka linjerna.
Det smidiga tvättstället i mineralkomposit adderar ytterligare karaktär till möbeln. Lådorna är mjukstängande.
Komplettera gärna med spegelskåp Ariella samt belysning. Levereras färdigmonterade.
Obs! Handtag beställs separat.
Komplettera gärna med spegelskåp Ariella samt belysning. Levereras färdigmonterade.
Obs! Handtag beställs separat.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8914074A |
| Serie | Isella |
| Färg | Högblank Vit, Ljusgrå Matt, Matt Vit, Sand |
| Bredd | 605, 905 mm |
| Höjd | 605 mm |
| Djup | 460, 465 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Ja |
| Material | Fukttrög spånskiva/Mineralkomposit |
| Låda | Ja |
| Antal lådor | 2 |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
