Tvättställsskåp Alterna Isella Tvättkorg med Bänkskiva Kvartskomposit och Runt TvättställFärg Tvättställsskåpet: Matt Vit, Färg Bänkskiva: Svart, Färg Tvättställ: Svart - B: 1210 mm, H: 940 mm, D: 470 mm
27 899 kr
Vald variant
Färg:
Matt Vit
Bredd:
1210 mm
Utförande:
60 + 2st 30 skåp (2 tvättkorgar)
Färg Tvättställ:
Svart
Färg Bänkskiva:
Svart

Isella Tvättkorg med Bänkskiva Kvartskomposit och Runt Tvättställ
Färg Tvättställsskåpet: Matt Vit, Färg Bänkskiva: Svart, Färg Tvättställ: Svart - B: 1210 mm, H: 940 mm, D: 470 mm
27 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställsskåp Alterna Isella med bänkskiva i kvartskomposit och runt tvättställ. Skåpet levereras med en integrerad tvättkorg i 30-skåpet. Välj om du vill ha ett eller två stycken 30-skåp med tvättkorg. Bänkskivan är gjord av kvartskomposit och tvättstället i porslin, dia 415 mm. Underskåpen har mjukstängande lådor. Handtag och blandare beställs separat.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Tvättställsskåp Alterna Isella med bänkskiva i kvartskomposit och runt tvättställ. Skåpet levereras med en integrerad tvättkorg i 30-skåpet. Välj om du vill ha ett eller två stycken 30-skåp med tvättkorg. Bänkskivan är gjord av kvartskomposit och tvättstället i porslin, dia 415 mm. Underskåpen har mjukstängande lådor. Handtag och blandare beställs separat.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8914734 |
| Serie | Isella |
| Färg | Matt Vit |
| Bredd | 1210 mm |
| Utförande | 60 + 2st 30 skåp (2 tvättkorgar) |
| Höjd | 940 mm |
| Djup | 470 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Svart |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Färg Bänkskiva | Svart |
| Antal lådor | 4 |
| Hål för Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Bänkskiva | Ja |
| Material | Fukttrög spånskiva/kvartskomposit/porslin |
| Vattenlås | Nej |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| RSK-nr | 8914734 |
| EAN-nr | 7332508108173 |

