Tvättställsskåp Bathlife Eufori Vit
fr.8 699 kr
fr.4 349 krSpara 50 %Kampanj
Välj variant

Eufori Vit
4 349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp Bathlife Eufori Vit ger en stilren känsla med sin blanka vita yta och släta lådfronter, tillverkad av MDF. Tvättstället är i vitt porslin. Skåpet ger snygg och smart förvaring i de två lådorna som är mjukstängande. Tvättställskåpet har inbyggd belysning som drivs med AA-batteri (ingår ej) och även eluttag (230 V).
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Tvättställsskåp Bathlife Eufori Vit ger en stilren känsla med sin blanka vita yta och släta lådfronter, tillverkad av MDF. Tvättstället är i vitt porslin. Skåpet ger snygg och smart förvaring i de två lådorna som är mjukstängande. Tvättställskåpet har inbyggd belysning som drivs med AA-batteri (ingår ej) och även eluttag (230 V).
Övre kanten på luckan är snedställd för att lådorna ska vara lätta att öppna. Tvättställsskåp Eufori finns i flera olika bredder.
Möbeln levereras färdigmonterad och med en kromad bottenventil.
Förberedd för väggavlopp.
OBS! Blandare ingår ej, finns att köpa till.
Möbeln levereras färdigmonterad och med en kromad bottenventil.
Förberedd för väggavlopp.
OBS! Blandare ingår ej, finns att köpa till.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | EUFORI6002SWVWTAB |
| Serie | Eufori |
| Färg | Vit |
| Bredd | 600, 800, 1000, 1200 mm |
| Höjd | 500 mm |
| Djup | 460 mm |
| Tvättställ | Dubbel, Enkel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Yta | Halvblank |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Belysning | Ja |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Ja |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Material | MDF |
| Låda | Ja |
| Mjukstängande | Ja |
