Tvättställsskåp Bathlife Lycklig
Rek. pris 5 549 kr
fr.5 499 kr
fr.3 649 krSänkt pris!
Välj variant

Lycklig
3 649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsskåp Lycklig är en stilren badrumsmöbel med snygg matt vit yta och släta lådfronter, tillverkade av MDF. Två lådor med fullutdrag och Soft Close-funktion. Kromade, stilrena handtag med mått CC128 medföljer.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Tvättställsskåp Lycklig är en stilren badrumsmöbel med snygg matt vit yta och släta lådfronter, tillverkade av MDF. Två lådor med fullutdrag och Soft Close-funktion. Kromade, stilrena handtag med mått CC128 medföljer.
Fronterna har borrmarkeringar på insidan som underlättar monteringen av handtagen. Tvättstället är i vitt porslin.
Tvättställsskåp Lycklig finns i storlekarna 600 och 800mm. Möbeln levereras färdigmonterad och monteras på vägg med justerbara upphängningsbeslag. Förberedd för golv- och väggavlopp. Köp till bottenventil och blandare.
Tvättställsskåp Lycklig finns i storlekarna 600 och 800mm. Möbeln levereras färdigmonterad och monteras på vägg med justerbara upphängningsbeslag. Förberedd för golv- och väggavlopp. Köp till bottenventil och blandare.
Dokument
Recensioner
Lisbeth BVerifierad köpare
för 1 år sedanEnligt vårat önskemål och en bra förvarning
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401410214B |
| Serie | Lycklig |
| Bredd | 610, 810 mm |
| Höjd | 470 mm |
| Djup | 465 mm |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Ja |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Toppskiva | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Antal lådor | 2 |
