Tvättställsskåp Lykke Nordic Original
fr.3 490 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Nordic Original
3 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsskåp Lykke Nordic Original är en del utav Nordic originalserien som ger en avskalad stilren och modern känsla.
Varumärke
LykkeBeskrivning
Tvättställsskåp Lykke Nordic Original är en del utav Nordic originalserien som ger en avskalad stilren och modern känsla.
Kommoden levereras med ett tvättställ i porslin. Tvättställen är stilenliga, lätta att underhålla och passar perfekt till din kommod.
Blandare ingår ej, finns att köpa till.
Blandare ingår ej, finns att köpa till.
Egenskaper
| Varumärke | Lykke |
| Art.Nr. | 6438543005192L |
| Serie | Nordic Original |
| Färg | Svart, Vit |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Keramik |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Ja |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Ja |
| Låda | Ja |
| Höjd | 80 cm |
| Längd | 46 cm |
| Bredd | 50 cm |
