Badrumsmatta Sorema New Plus
fr.389 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

New Plus
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

New Plus badrumsmatta i högklassig 100% bomull (1800 gr/m2). Vändbar, med två olika mönster. Tillverkas i Portugal av Sorema som är världsledande inom tillverkning av textilier för badrum.
Varumärke
SoremaBeskrivning
New Plus badrumsmatta i högklassig 100% bomull (1800 gr/m2). Vändbar, med två olika mönster. Tillverkas i Portugal av Sorema som är världsledande inom tillverkning av textilier för badrum.
Tvättas i maskin 40 grader. Använd alltid kulörtvättmedel, kan torktumlas.
Recensioner
GunnelVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket krångel efter att ha tagit kontakt med företaget som inte svarande på mitt mail på nästan en vecka. När jag väl kom i kontakt med dem har allt flutit på. Har lärt mig att inte handla på nätet. Färgerna i verkligheten ser inte ut som på bilderna.
+ Utan plastbaksida
- Färgerna inte som på bild.
Egenskaper
| Varumärke | Sorema |
| Färg | Aprikos, Baltic, Blå, Curry, Dark Denim, Deep Baltic, Denim, Fog, Grön, Gul, Lila, Linen, Magnetic Grey, Marsala, Natur, Petrol, Rosa, Royal, Silver, Storm, Taupe, Turkos, Vit |
| Mått | 120x70, 70x50, 90x60 cm |
| Material | 100% Bomull |
| Mönster | Enfärgad |
| Serie | New Plus |
| Form | Rektangulär |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Tjocklek | 8 mm |
| Längd | 70, 90, 120 cm |
| Bredd | 50, 60, 70 cm |
