Badrumsmatta Sorema New PlusTurkos, 70x50 cm
612 kr
Vald variant
Färg:
Turkos
Mått (cm):
70x50

New Plus
Turkos, 70x50 cm
612 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

New Plus badrumsmatta i högklassig 100% bomull (1800 gr/m2). Vändbar, med två olika mönster. Tillverkas i Portugal av Sorema som är världsledande inom tillverkning av textilier för badrum.
Varumärke
SoremaBeskrivning
New Plus badrumsmatta i högklassig 100% bomull (1800 gr/m2). Vändbar, med två olika mönster. Tillverkas i Portugal av Sorema som är världsledande inom tillverkning av textilier för badrum.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt, tål torktumling på låg temp. Vändbar med 2 olika mönster.
Lugghöjd: 18/15mm
Lugghöjd: 18/15mm
Recensioner
GunnelVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket krångel efter att ha tagit kontakt med företaget som inte svarande på mitt mail på nästan en vecka. När jag väl kom i kontakt med dem har allt flutit på. Har lärt mig att inte handla på nätet. Färgerna i verkligheten ser inte ut som på bilderna.
+ Utan plastbaksida
- Färgerna inte som på bild.
Egenskaper
| Varumärke | Sorema |
| Art.Nr. | 110799121995 |
| Färg | Turkos |
| Mått | 70x50 cm |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Tjocklek | 8 mm |
| Material | 100% Bomull |
| Längd | 70 cm |
| Form | Rektangulär |
| Bredd | 50 cm |
| Serie | New Plus |
| Mönster | Enfärgad |
| EAN-nr | 5602488187317 |


