Trämatta Kleine Wolke Bambus
Rek. pris 810 kr
fr.537 kr
Se priset!
Välj variant

Bambus
537 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Trämatta Kleine Wolke Bambus. En naturprodukt skördad från en förnybar plantage.
Torkas av med fuktig trasa. Torkas av med fuktig trasa.
Lugghöjd: 5mm
Lugghöjd: 5mm
Recensioner
---Tål ej vatten!---Verifierad köpare
för 2 år sedan-----Snygg badrumsmatta som tyvärr inte tål vatten!---Värdelös, köp ej!-----
+ Snygg
- Tål ej vatten, blir skev efter några veckors användning!
SebastianVerifierad köpare
för 7 år sedanVarans finish motsvarar inte min förväntan, känns billig och det slutade med att jag inte använde den.
LinnVerifierad köpare
för 7 år sedanPassar superbra utanför bastun. Snygg och stilren
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Färg | Natur |
| Mått | 115x60, 80x50 cm |
| Material | Trä |
| Mönster | Enfärgad |
| Serie | Bambus |
| Form | Rektangulär |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Längd | 80, 115 cm |
| Bredd | 50, 60 cm |



