Duschskrapa Beslagsboden
Rek. pris 414 kr
fr.399 kr
Se priset!
Välj variant

Duschskrapa Beslagsboden
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duschskrapa Beslagsboden är en stilren duschskrapa med hållare. Hållaren hängs enkelt över duschväggen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Duschskrapa Beslagsboden är en stilren duschskrapa med hållare. Hållaren hängs enkelt över duschväggen.
Recensioner
Jenny LVerifierad köpare
för 4 månader sedanLiten, snygg och skön att hålla i.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BB1310B |
| Bredd | 210 mm |
| Material | RF Stål/Silikon |
| Typ | Duschskrapa |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 188 mm |
| Färg | Grå, Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | BG1310 |
