Handduksstång Hietakari MeshKrom
3 002 kr
Vald variant
Färg:
Krom

Mesh
Krom
3 002 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksstång Hietakari Mesh är en elegant handduksstång som igår i serien Mesh. Det är en serie som innehåller badrumstillbehör men en ytbehandling av Mesh vilket gör serien karakteristisk och elegant. Handduksstången tillverkas av mässing.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Handduksstång Hietakari Mesh är en elegant handduksstång som igår i serien Mesh. Det är en serie som innehåller badrumstillbehör men en ytbehandling av Mesh vilket gör serien karakteristisk och elegant. Handduksstången tillverkas av mässing.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 950-3L-MMMM |
| Yta | Blank |
| Bredd | 600 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Djup | 113 cm |
| Höjd | 35 cm |
| Bredd | 600 cm |
| Ställbar | Ja |
| Djup | 113 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Material | Mässing |
| Serie | Mesh |
| Produkttyp | Handduksstång |
| EAN-nr | 6418379430214 |
