Handduksstång Macro Design PeekGuld
435 kr
305 krSpara 30 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Guld

Peek
Guld
305 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Macro Design Peek är en modern och stilren stång, perfekt för alla handdukar i badrummet. Kan monteras skruvlöst på vägg. Finns i olika utföranden.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Handduksstång Macro Design Peek är en modern och stilren stång, perfekt för alla handdukar i badrummet. Kan monteras skruvlöst på vägg. Finns i olika utföranden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | T007037G |
| Yta | Blank |
| Bredd | 600 mm |
| Montering | Självhäftande, kan skruvas |
| Färg | Guld |
| Djup | 63 mm |
| Höjd | 64 mm |
| Serie | Peek |
| Typ | Handduksstång |
| RSK-nr | 8754785 |
| EAN-nr | 7316180070379 |
