Handduksstång Miller Badrum Boston Enkel
1 350 kr
häftmassaHäftmassa Miller Badrum
169 kr
Boston Enkel
1 350 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handduksstång i Boston-serien från Miller Badrum. Framställd av förkromad massiv mässing för högsta kvalitet. Hela Boston-serien kan monteras med Miller badrums lim/häftmassa.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Handduksstång i Boston-serien från Miller Badrum. Framställd av förkromad massiv mässing för högsta kvalitet. Hela Boston-serien kan monteras med Miller badrums lim/häftmassa.
Lim/häftmassa ingår ej, finns att köpa till!
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 8106C |
| Bredd | 500 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom |
| Material | Mässing |
| Serie | Boston |
| CC-mått | 465 mm |
| Djup | 75 mm |
| Höjd | 22 mm |
| EAN-nr | 7331437009797 |
