Handduksstång Scandtap Steel StyleAmber
1 845 kr
Vald variant
Färg:
Amber
SpolknappSpolknapp Scandtap Steel Amber
3 234 krHanddukskrokHanddukskrok Scandtap Style Amber
324 krToalettpappershållareToalettpappershållare Scandtap Steel Style Amber
735 krBottenventilBottenventil Scandtap Steel Pop-up Universal Duo Amber
799 kr
Handduksstång Scandtap Steel Style
Amber
1 845 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksstång Scandtap Style är en handduksstång med två stänger i hållbart rostfritt stål. Modern design som matchar blandare och övriga accessoarer för ett enhetligt helhetsintryck.
Varumärke
PrimyBeskrivning
Handduksstång Scandtap Style är en handduksstång med två stänger i hållbart rostfritt stål. Modern design som matchar blandare och övriga accessoarer för ett enhetligt helhetsintryck.
Rengöring
- Rekommenderas att behandla med Stainless Steel Polish efter installation så fingeravtryck, kalk, fett och andra orenheter inte får fäste. Bör göras var tredje månad.
- Undvik att rengöra med material eller rengöringsmedel som har slipande effekt.
- Rekommenderas att behandla med Stainless Steel Polish efter installation så fingeravtryck, kalk, fett och andra orenheter inte får fäste. Bör göras var tredje månad.
- Undvik att rengöra med material eller rengöringsmedel som har slipande effekt.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Primy |
| Art.Nr. | 15022 |
| Yta | Borstad |
| Bredd | 600 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Amber |
| Djup | 125 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Steel Style |
| Produkttyp | Handduksstång |
| RSK-nr | 8754859 |
| EAN-nr | 7350086951226 |


