Handduksstång Theofils CannesKrom
Rek. pris 625 kr
399 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Krom
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Cannes
Krom
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksstång Theofils Cannes är en exklusiv handdukshängare som finns i flera färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från badrumsserien Cannes som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med skruv men kan även limmas.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handduksstång Theofils Cannes är en exklusiv handdukshängare som finns i flera färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från badrumsserien Cannes som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med skruv men kan även limmas.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 17000023 |
| Yta | Blank |
| Bredd | 490 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom |
| Höjd | 30 mm |
| Djup | 70 mm |
| Typ | Handduksstång |
| Material | Metall |
| Serie | Cannes |
| EAN-nr | 7332466036280 |
