Handduksstång Theofils Dijon Dubbel
Rek. pris 815 kr
fr.689 kr
fr.649 krSänkt pris!
Välj variant

Dijon Dubbel
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksstång Theofils Dijon är en stilren detalj med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handduksstång Theofils Dijon är en stilren detalj med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 580 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Produkttyp | Handduksstång |
| Material | Metall |
| Höjd | 50 mm |
| Serie | Dijon |
| Djup | 110 mm |
| Färg | Krom, Matt Svart, Rostfri Look |
