Enkelkrok Smedbo Home H3455 2-PackMattsvart
Rek. pris 209 kr
166 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Matt Svart

Home H3455 2-Pack
Mattsvart
166 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badrumskroken med 10 års garanti har en kärna i massiv mässing som aldrig rostar. Få en ny känsla i ditt badrum genom att piffa upp det med produkter ur den tidlösa serien HOME.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Badrumskroken med 10 års garanti har en kärna i massiv mässing som aldrig rostar. Få en ny känsla i ditt badrum genom att piffa upp det med produkter ur den tidlösa serien HOME.
Egenskaper
- Material: Massiv mässing
- Rund rostfri enkelkrok i 2-pack
- 10 års garanti
- Dold fastsättning
- Montera med de medföljande skruvarna
- Diameter: 19 mm
10 års garanti
Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
- Material: Massiv mässing
- Rund rostfri enkelkrok i 2-pack
- 10 års garanti
- Dold fastsättning
- Montera med de medföljande skruvarna
- Diameter: 19 mm
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Recensioner
Alexandra LVerifierad köpare
för 6 månader sedanSjälva krok är toppen men skruven som följer med är värdelös, alldeles för mjuk så vi använde andra skruvar. Hade varit skönt att få ordentlig skruvar…
Eva VVerifierad köpare
för 1 år sedanStilren och funktionell.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | 468873 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 19 mm |
| Utsprång | 25 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Matt Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | HB3455 |
| Djup | 40 mm |
| Diameter | 19 mm |
| Höjd | 19 mm |
| Vikt | 0,098 kg |
| Serie | Home |
| Typ | Handdukskrok |
| EAN-nr | 7391447091533 |



