Handdukskrok Beslagsboden 1043
Rek. pris 39 kr
fr.31 kr
Se priset!
Välj variant

1043
31 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok 1043 från Beslagsboden är en stilren krok för badrummet. Kroken är gjord av aluminium och skruvas upp på väggen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Handdukskrok 1043 från Beslagsboden är en stilren krok för badrummet. Kroken är gjord av aluminium och skruvas upp på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B1043B |
| Yta | Matt |
| Bredd | 18 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruvas |
| Typ | Enkelkrok |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 63 mm |
| Färg | Aluminium, Svart, Vit |
