Handdukskrok Beslagsboden B1054 HanddukskrokRostfri
Rek. pris 199 kr
153 kr
Se priset!

B1054 HanddukskrokRostfri
153 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Kroklist i mattborstat rostfritt stål med 4 st från Beslagsboden.
Innan designen kom in i våra hem användes krokar enbart för att hänga upp något på. Funktionen var allenarådande. Idag utgör krokarnas form och färg tillsammans med funktionen en viktig del av inredningen. Beslagsboden har tagit fasta på detta!
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B1054 |
| Bredd | 310 mm |
| Antal Krokar | 4 |
| Material | Mattborstat Rostfritt Stål |
| Produkttyp | Fyrkrok |
| Djup | 31 mm |
| Höjd | 28 mm |
| EAN-nr | 7391447040463 |

